Ένας συναρπαστικός κόσμος γνώσης!

ΙΣΧΥΡΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Μετά τις οδηγίες της Επιτροπής Ειδικών του Υπουργείου  Υγείας στις οποίες δίνεται ΙΣΧΥΡΗ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΛΕ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ στα κέντρα ξένων γλωσσών , τα μαθήματα όλων των τάξεων στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών μας θα συνεχίσουν να γίνονται διαδικτυακά μέχρι 3 Ιουλίου προκειμένου να αναπληρωθούν όλες οι διδακτικές ώρες που δεν πραγματοποιήθηκαν λόγω της υποχρεωτικής καραντίνας.

Πιστεύουμε ότι  αυτή η απόφασή μας διασφαλίζει την υγεία των μαθητών μας ,των οικογενειών τους και του εκπαιδευτικού προσωπικού ενώ παράλληλα εξασφαλίζουμε την πλήρη κάλυψη της διδακτέας ύλης κάθε τάξης.

Σας ενημερώνουμε ότι η γραμματεία του Κέντρου μας λειτουργεί καθημερινά από 16:30- 20:30 μμ. Τέλος για όσους γονείς επιθυμούν η εξόφληση των διδάκτρων να γίνει μέσω τράπεζας τα στοιχεία πληρωμής είναι τα ακόλουθα
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
IBAN   GR07 0172 1210 0051 2104 6030 541
ΑΡ. ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ   51 2104 6030 541
ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ  ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΚΑ
Παρακαλούμε στην αιτιολογία να αναγράφεται το ονοματεπώνυμο του μαθητή.

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Αγγλικά για ενήλικες

Πάρε LOWER σε 3 Μήνες

ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΕΝΗΣ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΜΕ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ